top of page
76.png
6.png
1.png

KAROSERIA

  • Mycie pojazdu zewnętrzne  - W ofercie naszej myjni każdy znajdzie cos dla siebie, od mycia podstawowego, po pakiety z zabezpieczeniem lakieru i dokładnym detailingowym myciem zewnętrznym i dekontaminacją. Pozbędziemy się niechcianych osadów i brudu za pomocą najlepszych kosmetyków dostępnych na rynku.

  • Renowacja lakieru - Renowacja lakieru nie tylko przywraca jego dawny blask, ale co najważniejsze pozwala pozbyć się wszelkich zarysowań i zmatowień, które powstały podczas eksploatacji samochodu.Gwarantujemy, że Twoje auto będzie wyglądało tak dobrze, jak nigdy dotąd.

  • Detale i elementy ozdobne – renowacja lakieru to dla Ciebie za mało? Możemy zadbać o każdy szczegół zewnętrzny twojego samochodu, przywrócić salonowy look, oraz zabezpieczyć odpowiednimi powłokami.

  • Powłoki ceramiczne Dlaczego warto wyposażyć karoserię w powłokę ceramiczną? Wyciąga głębie lakieru, chroni lakier przed szkodliwym promieniowaniem UV, kwaśnych deszczem, zmiennymi warunkami atmosferycznymi, chemią drogową, solą, ptasimi odchodami oraz drobnymi zarysowaniami

  • Woski ZYMOL - Zymöl to marka z długimi tradycjami, która pochodzi z Niemiec. Zymöl jest utożsamiany z wysoką jakością, komfortem i ekskluzywnością. Przez prawie 4 dekady Zymöl stał się standardem w dziedzinie pielęgnacji powierzchni samochodowych, teraz wyznacza poprzeczkę, z którą mierzą się inni.

  • Folia ochronna - to aktualnie najlepsze możliwe zabezpieczenie karoserii Twojego samochodu. Jeśli dużo podróżujesz, a Twój samochód jest narażony na odpryski i uszkodzenia lakieru, folia będzie stanowiła barierę dzięki której lakier Twojego samochodu pozostanie nieskazitelny nawet po kilku latach eksploatacji samochodu

  • Impregnacja dachu cabrio - Miękkie dachy kabrioletów są o wiele bardziej narażone na uszkodzenie, zużycie czy zabrudzenie. Dzięki impregnacji zyskujesz pewność, że materiał dachu nie będzie wchłaniać wody, przestanie się tak szybko brudzić i będzie o wiele łatwiejszy w codziennej pielęgnacji. Impregnacje wykonujemy za pomocą powłoki CARPRO FABRIC.

  • Powłoka hydrofobowa na komplet szyb tzw niewidzialna wycieraczka, znacząco pomaga w utrzymaniu czystości, oraz w jeździe w niekorzystnych warunkach pogodowych.

bottom of page