top of page
76.png
7.png
4,5.png

WNĘTRZE

  • Wnętrze (INDOOR)  Stan wnętrza samochodu mówi wszystko o właścicielu. Zaniedbana, poplamiona tapicerka, przetarcia, zużyte i brudne plastiki, zapiaszczona wykładzina – to wszystko znacznie obniża wartość pojazdu, a także drastycznie ogranicza komfort podróży. Pora coś z tym zrobić. 

  • Podstawowa kosmetyka wnętrza – dokładne odkurzanie, odświeżenie wnętrza za pomocą preparatu ADBL Interior WOW, przedmuchanie kratek nawiewu i szczelin pistoletem typu tornado, czyszczenie szyb, aplikacja zawieszki zapachowej z naszym logo). Jeśli auto jest mocno zabrudzone, może wystąpić dopłata – o czym klient zostanie poinformowany przy przyjęciu auta

  • Pranie tapicerki - pranie tapicerki materiałowej metodą ekstrakcyjna, odkurzaczem KARCHER, używamy najwyższej jakości chemii, MAXIFI oraz ENZ-ALL, wszystkie preparaty pozostawiają świeży zapach i są antyalergiczne. Istnieje możliwość dezynfekcji za pomocą gorącej pary.

  • Czyszczenie i impregnacja skór - zawiera czyszczenie tapicerki skórzanej odpowiednio dobranymi środkami, posiadamy szeroki zakres wiedzy w dziedzinie czyszczenia i renowacji skór pochodzenia naturalnego, dowodem na to jest wieloletnia praca w zawodzie i certyfikaty takich firm jak CarPro, LCK i CleanCar

  • Zabezpieczenie powłoką ceramiczną skór - CarPro LEATHER Powłoka ta charakteryzuje się nieporównywalną z niczym dostępnym na rynku trwałością, odpornością na ścieranie, hydrofobowością oraz zabezpieczeniem przed różnego rodzaju zabrudzeniami typu tusz, atrament czy napoje. Produkt z powodzeniem może być stosowany do trwałego zabezpieczenia siedzisk/kanap w łodziach, chroniąc je przed wodą i promieniowaniem UV. Okres zabezpieczenia to 2 lata.

  • Czyszczenie podsufitki - bezpieczne czyszczenie za pomocą bonetowania na sucho idealnie odświeży podsufitkę w twoim samochodzie.

  • Detailing wnętrza premium - Jest to czyszczenie od podstaw. Działając w detailingu i mając doświadczenie w tym zakresie wiemy dokładnie czego oczekuje Klient i zawsze dajemy z siebie wszystko. Detailingowe czyszczenie skupione jest na wszelkich zakamarkach i detalach w aucie. Począwszy od wnęk drzwi, prania całej tapicerki samochodowej po kratki wentylacyjne oraz drobne elementy. Po takim zabiegu Twój samochód wyjedzie od nas idealnie doczyszczony oraz zaimpregnowany

  • Zabezpieczenie elementów black piano – Tak, wiemy  te elementy rysuja się od samego patrzenia. Wychodzimy temu naprzeciw i zabezpieczymy je dla Państwa powłoką ceramniczna lub bezbarwną folia PPF w macie lub połysku.

  • Zabezpieczenie ekranów – jak wiemy ekrany dotykowe w autach nie wyglądają zbyt estetycznie, wszędzie rozsiane są nasze odciski palców. Oferujemy zabezpieczenie matową folia PPF, która niweluje ten efekt prawie do zera, dodatkowo zabezpiecza przez zarysowaniem!

bottom of page