top of page

DLACZEGO CARPRO?

Zaktualizowano: 30 sty 2021

Gdy zakładałem firmę, zrodzoną z pasji do pielęgnacji samochodów przerabiałem w swoim życiu już wiele preparatów do pielęgnacji lakieru, felg, opon i wnętrza pojazdu. Lata zajęło wypracowanie metod czyszczenia poszczególnych elementów, dobór chemii o odpowiedniej sile czyszczenia proporcjonalnej do bezpieczeństwa dla obszaru czyszczonego, ale i dla naszego zdrowia. Przez te wszystkie próby, zarówno udane jak i nie przerobiłem praktycznie każdy produkt dostępny na rynku – zarówno Polskim, jak i produkty dostępne wyłącznie w USA czy UK. Każdy samochód, jest inny, inaczej użytkowany, inaczej o niego się dba (co ma ogromne znaczenie).


W końcu! Mamy to! EUREKA!System, który pozwoli zadbać nam o każde auto, poradzić sobie z każdym zabrudzeniem, z każdym materiałem przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa jakości i przystępnej ceny. I tak mijały miesiące i lata, robiliśmy swoje, głownie hobbistycznie (ale zawsze profesjonalnie) po znajomych, weekendowo, z polecenia, drogą pantoflową… Każdy zadowolony: „moje auto nigdy nie było takie czyste”, „ale się świeci”, „lepiej jak nowe” – to tylko przykładowa garstka pochlebnych opinii. Dążąc zawsze do perfekcji w tym co robię, praktycznie każdy wieczór (tak, nawet w weekend ) spędzam przeszukując Internet w poszukiwaniu coraz to nowszych preparatów i sposobów, aby być jeszcze lepszym w tym co tutaj robimy – bowiem ten kto stanie w miejscu i spocznie na laurach, odpadnie z gry, nie będzie się liczyło jak to kiedyś on był dobry. Czasy się zmieniają, zabezpieczenia idą do przodu, my też musimy.

CARPRO – a co to, czemu to takie drogie, ILE? – powiedziałem sam do siebie przeglądając ich produkty, w porównaniu do innych. No ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, zamówiłem pierwszą partie na próbę za około 500zł. Testy trwały długo, a im dłużej trwały tym bardziej zadawałem sobie pytanie: CZEMU DOPIERO TERAZ TO ODKRYŁEŚ? Każdy produkt, który nie wziąłem do ręki był co najmniej dobry, ale były i one produkty wybitne, tzw. gamechangery. Zmieniły one moje postrzeganie świata autodetailingu do tego stopnia, że postanowiłem otworzyć biznes związany właśnie z tą marką i szeroko pojętą autokosmetykom. Początkowo miał być to serwis samochodowy – jako że mam takie wykształcenie.Firma stoi, lubię zawsze mieć wszystko dopracowane idealnie, więc pomieszczenia spełniające standardy światowe . Po przerobieniu już wszystkiego, różnych powłok porównując je do CARPRO, wiedziałem, że żeby wygrać trzeba podjąć odpowiednie kroki. Zdecydowałem się dążyć do uzyskania certyfikatu CARPRO, który pozwolił by mi jako jedynemu aplikować CQ PROFESSIONAL, ORAZ FINEST RESERVE w Bydgoszczy i okolicach. Po paru podejściach udało się . Mam tych certyfikatów, całą masę od wosków po chemie i inne powłoki, ale te dwa od CARPRO są dla mnie i dla mojej firmy najważniejsze. Jesteśmy oficjalnym i jedynym punktem w Bydgoszczy, w którym możecie zaaplikować w najlepszych warunkach na rynku powłoki ceramiczne (jak na sali operacyjnej, w hali wybudowanej specjalnie do tego celu, sprzęt najwyższej światowej klasy, najlepsze powłoki ceramicze, najlepsza chemia).

CARPRO zmieniło zasady gry w Bydgoszczy !


572 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page