top of page

KOREKTA NA NOWYM AUCIE PRZED POWŁOKĄ, DLACZEGO ?

Zaktualizowano: 30 sty 2021

My detailerzy z krwi i kości jesteśmy sumienni i rzetelni w pracy jaką wykonujemy, dlatego oferujemy usługi z efektów których musimy być zadowoleni. Niestety nie każdy kto oferuje usługi autokosmetyki może nazywać się detailerem, ale nie o tym chcieliśmy tutaj pisać.

Powłoka ceramiczna to finalne wykończenie, można ją śmiało porównać do wisienki na torcie. Jeżeli grunt będzie przygotowany byle jak to powłoka nie zwiąże się w sposób właściwy i zarówno jej trwałość i efekt wizualny nie będzie taki jakiego oczekujesz. Powłoka nada szklistego efektu i podbije wygląd auta, może też uwydatnić pewne efektu wizualne. Nie przykryje rys i wypiaskowanych zderzaków, nie wypełni odprysków. Dlatego chcąc zabezpieczyć auto powłoką ceramiczną najlepiej doprowadzić je do jak najlepszego stanu przed aplikacja. Nie uzyskamy bowiem efektu WOW bez odpowiedniej korekty i przygotowania pojazdu.
Nowe auta, auta z salonu – też niestety posiadają uszkodzenia w postaci mikrozarysowań, swirli – wbrew pozorom salony nie obchodzą się z naszymi oczkami w głowie jak należy . Auta nowe posiadają również liczne zabezpieczenia fabryczne – woski, konserwacje, folie z których klej często zostaje na lakierze. Tych wszystkich psujących cały efekt rzeczy trzeba się pozbyć. Z pomocą przychodzi jednoetapowa korekta lekko ścierną pastą i odpowiednim padem, maszyną orbitalną. Taki zabieg pozwoli pozbyć się wszystkich negatywnych czynników, podbije połysk i głębie, przygotuje odpowiednio powierzchnie pod aplikacje powłok, a my będziemy zbierać szczękę z podłogi gdy zobaczymy efekt końcowy. Oczywiście każdy nawet nowy pojazd przed korektą przechodzi proces detailingowego mycia, dekontaminacji i glinkowania. To wszystko ma wpływ na efekt i trwałość. Skutkuje to niestety czasem (szybko, nie jest dobrze, dobrze nie jest tanio, czy jakoś tak…), a czas to pieniądz .


Czy warto zabezpieczyć nowe pojazdy powłokami ceramicznymi? Powiedział bym wręcz, że powinien to być obowiązek w dobie miękkich lakierów o bazie wodnej. Powłoka ceramiczna stworzy warstwę ochronną o szklistym wyglądzie, oraz zapewni ochronę przed niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi – jest ich sporo. Trwałośc powłok, które aplikujemy na samochody wystarczają na lata, nie miesiące. Skontaktujcie się z nami, doradzimy co będzie najlepsze dla Twojego pojazdu.


435 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page