top of page

PRZYGOTOWANIE AUTA DO SPRZEDAŻY. CZY TO SIĘ OPŁACI?

Zaktualizowano: 30 sty 2021

Zdarzyło się, że takie auto nie chciało się sprzedać ? Wisiało tygodniami na ogłoszeniu, a potencjalni kupcy dzwonili z propozycją „daje 50% ceny".


Wiele osób poprzez przygotowanie auta do sprzedaży rozumie pozbieranie śmieci, zabranie swoich osobistych rzeczy, odkurzenie, myjka za 5zł, w pakiecie premium plastiki plakiem i cyk na OLX . Zdarzyło się, że takie auto nie chciało się sprzedać ? Wisiało tygodniami na ogłoszeniu, a potencjalni kupcy dzwonili z propozycją „daje 50% ceny i za godzinę jestem po auto ze szwagrem”? To nie musi tak wyglądać!

Najważniejszym aspektem podczas oględzin jest aspekt wizualny – o takkkkkkkkk, człowiek kupuje OCZAMI!

Podejście ludzi w dzisiejszych czasach do kupna auta zmieniło się bardzo. Gdy ktoś kupuje auto, na które prawdopodobnie oszczędzał, lub bierze kredyt, leasing – oczekuje od takiego pojazdu powiewu świeżości, która odmieni jego życie. Najważniejszym aspektem podczas oględzin jest aspekt wizualny – o takkkkkkkkk, człowiek kupuje OCZAMI! Dlatego wilki z Wilcza Street Detailing przygotowując auto do sprzedaży zrobią to tak, aby potencjalny kupiec nie miał punktu zaczepienia do jakiejkolwiek negocjacji. Dokładne odkurzenie, czyszczenie zakamarków, pranie tapicerki, czyszczenie skór, aplikacja dressingów na plastiki, opony, błyszczącego wosku na lakier, lub nawet jednoetapowe odświeżenie (korekta lakieru onestep) dodatkowo jako gratis sesja zdjęciowa u nas. Czy to się opłaci? OCZYWIŚCIE!


Postaw na jakość PREMIUM, bądź sprzedawcą PREMIUM, a Twoja cena również będzie PREMIUM .Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page